Programowanie gier, Vista i inne sprawy

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

# Programowanie gier, Vista i inne sprawy

Wed
16
Jan 2008

Dawno nic nie pisałem na blogu, ale to nie znaczy, że nie robiłem nic ciekawego. Co u mnie nowego? Zbliża się koniec semestru ze wszystkimi tego konsekwencjami... Poza tym trochę grałem w WoW... Trochę też oczywiście programowałem.

Przekonałem się częściowo do Unicode i przeportowałem całą moją bibliotekę CommonLib i trochę innego kodu na wsparcie dla tej technologii. Na razie nie będę publikował nowej wersji biblioteki, bo wolę ją najpierw dopracować i przetestować w jakimś projekcie.

Wczoraj czytałem o tym, jak pisać programy, żeby działały bez problemu na Windows Vista na kontach z ograniczonymi uprawnieniami. Straciłem wiele czasu na przeglądanie różnych długaśnych materiałow, m.in. elektronicznej książki Windows Vista Developer Story. Wreszcie trafiłem na krótki i treściwy artykuł w DirectX SDK - User Account Control for Game Developers. W skrócie sprawa wygląda tak:

Comments | #windows Share

Comments

STAT NO AD
[Stat] [STAT NO AD] [Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2019