Wiedźmin przejdzięty

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

# Wiedźmin przejdzięty

Sat
10
Nov 2007

Przeszedłem Wiedźmina - Wiedźmin został... przejdzięty? Ech, trudny ten język polski :) W każdym razie grało się świetnie i nadal uważam, że gra jest rewelacyjna, chociaż wciąż tęsknię trochę do WoW-a :) Piękna grafika (szczególne wrażenie zrobiła na mnie sceneria epilogu), błyskotliwe teksty (szkoda że wraz ze zmianą władzy znaczenie wielu z nich zostanie zapomniane :) muzyka, fabuła i cała mechanika rozgrywki zasługują na uznanie. Ponadto gra chodzi płynnie nawet na mojej maszynie (poniżej konfiguracji zalecanej) i pracuje w miarę stabilnie (w czasie całej mojej gry wysypała się jakieś 3 czy 4 razy). Wkurzających drobiazgów jest niewiele. Pośród nich na wzmiankę zasługuje tylko długi czas ładowania lokacji, którego trzeba niestety doświadczać niemal co chwilę (w tym prawie połowa czasu to każdorazowe sprawdzanie oryginalności płyty w napędzie!).

Artykuł zatytułowany Wiedźmiński wywiad podaje kilka ciekawych informacji. Dowiadujemy się z niego, że w planach jest kolejny patch (oby wyrzucili w nim to sprawdzanie oryginalności płyty do osobnego wątku, żeby wykonywało się równolegle do prawdziwego wczytywania), a także wydanie wersji demo (na którą bardzo czekają wszyscy niepewni czy gra ruszy na ich sprzęcie, o ile nie zdążyli już tego sprawdzić na piracie) oraz... toolsetu!

Comments | #games Share

Comments

STAT NO AD
[Stat] [STAT NO AD] [Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2019